لنوسایت
مقالات
قالب فروشگاهی بوناتی

ورود / ثبت نامقالب سایت سریع فروشگاهی بوناتی


52%
قیمت اولیه:3.100.000 تومان
قیمت با تخفیف:  1,488,000 تومان

هدیه ویژه:

دامنه رایگان ir. به همراه هاست   300.000 تومانی رایگان

ویژگی های خلاصه این سایت

 • حالت موبایل به صورت وب اپلیکیشن
 • قابلیت تغییر در رنگ سازمانی
 • تنظمات در انواع ماژول ها 
 • تغییر رنگ ماژول ها
 • اتصال به درگاه پرداخت سریع
 • دسترسی سریع به اطلاعات در حالت موبایل
 • دسته بندی محصولات به صورت سریع و آسان
 • جستجوی سریع و در لحظه  محصولات
 • انتخاب کلمات کلیدی برای سئو
 • گزارش روند های فروش محصولات از بسته بندی و ارسال به صورت سیستماتیک
 • قرار دادن کد تخفیف و انتخاب حداقل میزان خرید 

حالت نمایش بر روی موبایل به صورت اپلیکیشن و امکان اضافه کردن آیکون به شکل اپلیکیشن بر روی موبایل

تکنولوژی جدید وب اپلیکیشن این امکان رو به شما میدهد تا بدون نیاز به داشتن پرداخت هزینه اضافه یک اپلیکیشن تحت وب داشته باشید و همینجور که در عکس زیر مشاهده میکنید  مانند یک اپلیکیشن یک آیکون بر روی صفحه موبایل شما ظاهر میشود تا شما بتوانید لذت داشتن یک اپلیکیشن در کنار سایت حرفه ای تجربه کنید.حالت های نمایش بر روی موبایل با حالت کامپیوتر کاملا متفاوت هستند در عکس زیر مشاهده کنید

 • برای نحوه استفاده از اپلیکیشن تحت وب میتونید انتهای ویدیوی بالا رو مشاهده کنید
 • ضمنا برای سیستم عامل های متفاوت هم فرقی نمیکند چه گوشی سیستم عامل IOSداشته باشید چه گوشی با سیستم عامل اندروید

نمایش آیکون بر روی موبایل

نمایش در حالت موبایل صفحه اصلی و لیست محصولات

             

تغییر رنگ سازمانی 

هر سایتی برای خودش یک رنگ سازمانی تعریف کرده و بر اساس آن رنگ سازمانی قدم بر میدارد مثلا اسنپ رنگ سازمانی سبز دارد و به تمامی کاربرهایش این نکته رو یادآوری می کند هر جا رنگ سبز رو مشاهده کردندبه یاد اسنپ بیافتند .

پس تغییر رنگ سازمانی از طریق تنظیمات پنل مدیریت امکانپذیر می باشد.

تنظمات در انواع ماژول ها و رنگ های آنها در حالت موبایل

اگر توجه کرده باشید در اکثر سایت های فروشگاهی بخشی وجود دارد که محصولات پر تخفیف ، پکیج های فروش یا محصولات مربوط به یک جشنواره ویژه رو قرار دادن که باعث میشود شما به راحتی به آن محصولات دسترسی داشته باشند.

این سایت این امکان رو برای شما فراهم کرده تا بتوانید هم نام ماژول ها رو تغییر دهید با توجه به نوع محصولی که ارائه میکنید و هم برای حالت موبایل جهت دیدن بهتر این ماژول ها یک رنگ انتخاب کنید .

انتخاب کلمات کلیدی برای سئو

شما میتونید برای سئو از کلمات کلیدی مناسبی استفاده کنید تا گوگل شما رو به راحتی شناسایی کند و این امکان به صورت ساده و کاربردی در پنل مدیریت بخش تنظیمات وب سایت فراهم شده است.

عکس مربوط به تنظیمات وب سایت شما

اتصال به درگاه پرداخت سریع

برای اتصال به درگاه پرداخت خیلی مواقع زمان زیادی صرف این قضیه می شود شما می توانید پس از ثبت نام در سایت زرین پال و انجام مراحل آن به راحتی پس از دریافت" مرچنت آی دی" در پنل مدیریت خود بخش درگاه پرداخت به سرعت به درگاه پرداخت اتصال پیدا کنید.

 

جستجوی سریع و در لحظه ی محصولات

بسیاری از سایت های بزرگ از جستجوی در لحظه استفاده میکنند چون مزایای بیشتری دارد و این امکان رو شامل میشود که کاربران به راحتی به محصولات خود دست پیدا کنند وعلاوه بر آن محصولات دیگری هم مشاهده نمایند تا شانس خرید افزایش پیدا کند .پس جستجوی سریع به این عنوان هست که شما اگر حرفی یا حروفی بنویسید به واسطه نوشتن این حروف هر محصولی که این حروف داخلش وجود داشته باشه به مشتری نمایش می دهد

کد تخفیف 

شما میتونید با استفاده از این بخش کد های تخفیفی رو قرار دهید تا کاربران شما در جشنواره های مختلف استفاده کنند و همچنین  به صورت اتوماتیک پس از تاریخ مورد نظر منقضی شده و از دسترس خارج شودو همچنین این امکان وجود دارد که شما برای حداقل خرید ممکن کد تخفیف در نظر بگیرید به طور مثال شما کد تخفیف lenosite اعمال نموده اید اما زمانی اعتبار دارد که فردی خریدی بالای صد هزارتومان داشته باشد و در غیر اینصورت این کد تخفیف عمل نکند.

گزارش روند های فروش محصولات ازارسال به انبار تا بسته بندی و ارسال به مشتری به صورت سیستماتیک

با این روند شما میتوانید مراحل ارسال رو دسته بندی کنید و ببینید محصول شما در چه مرحله ایی از اسال هست و از آن بهتر مشتری شما هم به این مراحل ارسال دسترسی کامل خواهد داشت و در پنل کاربری خود آن ها مشاهده کند.

 
پشتیبانی رایگان
هم تو آموزش کنارتون هستیم هم تو سایت هاتون همراهتون میمونیم

09176738803

 


 


خبرنامه سایت شما

جهت دریافت اخبار جدید وبسایت ما پست الکترونیک خود را وارد کنید


 

دفتر آموزش و طراحی لنوسایت

گروه طراحی و آموزش لنو سایت گامی بزرگ در جهت آموزش و طراحی برداشته و با حمایت شما دوستان و همراهان گرامی در جهت توسعه رویاهای شما برای افزایش درآمد و بیشتر دیده شدن از طریق وب سایت تلاش خود در این زمینه به کار میگیرد


 • شیراز-خیابان انقلاب -نبش کوچه 18
 • 071-32322534خانه

ویدئو گرام

آموزش

طراحی سایت

پنل کاربری