لنوسایت
مقالات
قوانین سایت

ورود / ثبت نامقوانین آموزش طراحی سایت

 • با سلام خدمت دوستان عزیز

  شرایط بر گزاری دوره های آموزشی طراحی سایت به شرح زیر می باشد

  1.دوره ها به صورت آنلاین بوده و به هیچ عنوان به صورت خصوصی بر گزار نمیشود و و در طول دوره برگزاری کلاس ها زمانی برای پرسیدن سوال ها وجود دارد که شما می توانید سوالات و ایرادات خود را بپرسید.

  2.تمامی این دوره ها بر اساس کد نویسی انجام می شود و از هیچ پلتفرم آماده ایی در دوره ها جهت آموزش استفاده نمی شود.

  3.انجام تمرین و تکرار در این دوره به عهده دانشجو می باشدچرا که تمرین و تکرار الزام هر یادگیری هست.در صورتی که تمرین و تکرار در طول دوره انجام نگیرد و در نهایت نتیجه مطلوبی از دوره نخواهید گرفت و مسولیت آن به عهده دانشجو می باشد.

  4.در صورتی که به هر دلیلی پس از برگزاری های دوره رایگان و پرداخت وجه از ادامه دوره پشیمان شوید وجهی به شما بازگشت داده نخواهد شد ، چرا که تمامی آموزش ها بر روی پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت ، و شما علاوه بر استفاده آنلاین ، به صورت آفلاین هم می توانید به دوره دسترسی داشته باشید.

  5.شرایط برگزاری این دوره به این گونه هست که ، پس از برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین ، برای دسترسی به ویدیو های دوره میتوانید 24 ساعت صبر نمایید تا ویدیو های آموزشی مربوط به جلسه خودتان را بر روی پنل کاربری مشاهده تا بتوانید آن را دانلود نمایید.

  6.برخی از دوره ها دارای جلساتی جداگانه ای با عنوان جلسات رفع اشکال که با توجه به نظر مدرس می تواند رایگان یا با پرداخت وجه انجام گیرد.

  7.هر گونه سوال در طول برگزاری کلاس به صورت آنلاین می توانید از استاد خود پرسیده تا مدرس دوره به شما جواب دهد.


  به تمامی موارد ذکر شده در بالا دقت نمایید تا در طول برگزاری دوره دچار مشکل نشوید
 
پشتیبانی رایگان
هم تو آموزش کنارتون هستیم هم تو سایت هاتون همراهتون میمونیم

09176738803

 


 


خبرنامه سایت شما

جهت دریافت اخبار جدید وبسایت ما پست الکترونیک خود را وارد کنید


 

دفتر آموزش و طراحی لنوسایت

گروه طراحی و آموزش لنو سایت گامی بزرگ در جهت آموزش و طراحی برداشته و با حمایت شما دوستان و همراهان گرامی در جهت توسعه رویاهای شما برای افزایش درآمد و بیشتر دیده شدن از طریق وب سایت تلاش خود در این زمینه به کار میگیرد


 • شیراز-خیابان انقلاب -نبش کوچه 18
 • 071-32322534خانه

ویدئو گرام

آموزش

طراحی سایت

پنل کاربری