لنوسایت
مقالات
بهترین جایگزین های وب سایت alexa

ورود / ثبت نام

زمان مطالعه: 5 دقیقه


بهترین جایگزین های وب سایت alexa

لگوریتم‌های رتبه‌بندی وب سایت‌ها برای هر موتور جستجو به صورت مخصوص آن موتور تعریف شده‌اند و با توجه به پیچیدگی این الگوریتم‌ها، یافتن جایگزین مناسب برای سایت Alexa که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین ابزارهای تجزیه و تحلیل وب سایت است، کاری دشوار است.

اما در حال حاضر، برخی از ابزارهای آنالیز وب سایت به عنوان جایگزینی برای سایت Alexa می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. برخی از این ابزارها عبارتند از:

1. SimilarWeb: این ابزار یک جایگزین قوی برای Alexa محسوب می‌شود. با استفاده از این ابزار، می‌توانید به تعداد بازدیدکنندگان، رتبه، میزان بازدید صفحات، زمان بازدید و نرخ خروج ورودی دسترسی پیدا کنید.

2. Ahrefs: این ابزار یکی از بهترین جایگزین‌های Alexa برای تحلیل رتبه سایت است. با استفاده از این ابزار، می‌توانید به تعداد لینک‌های ورودی و خروجی، کلمات کلیدی رقبا و همچنین الگوریتم‌های SEO دسترسی پیدا کنید.

3. SEMrush: ابزار SEMrush یکی از قدرتمندترین ابزارهای آنالیز وب سایت است که می‌تواند به شما اطلاعاتی درباره ترافیک سایت، المان‌های SEO، محتوای رقبا و غیره را ارائه دهد.

4. Moz: این ابزار به شما امکان می‌دهد تا به تعداد لینک‌های ورودی و خروجی، معیارهای محتوایی و همچنین سئو وب سایت دسترسی پیدا کنید.

5. Google Analytics: این ابزار تحلیلی رایگان از گوگل، به شما اطلاعاتی فراوان درباره ترافیک سایت، منابع ترافیک و غیره را ارائه می‌دهد.

با توجه به اینکه هر یک از این ابزارها دارای نقاط قوت و ضعف خود هستند، برای مقایسه و تحلیل دقیق تر، احتمالاً نیاز خواهید داشت به ترکیبی از این ابزارها با توجه به نیازهای خود و شرایط کسب‌وکار خود را انتخاب کنید

 
پشتیبانی رایگان
هم تو آموزش کنارتون هستیم هم تو سایت هاتون همراهتون میمونیم

09176738803

 


 


خبرنامه سایت شما

جهت دریافت اخبار جدید وبسایت ما پست الکترونیک خود را وارد کنید


 

دفتر آموزش و طراحی لنوسایت

گروه طراحی و آموزش لنو سایت گامی بزرگ در جهت آموزش و طراحی برداشته و با حمایت شما دوستان و همراهان گرامی در جهت توسعه رویاهای شما برای افزایش درآمد و بیشتر دیده شدن از طریق وب سایت تلاش خود در این زمینه به کار میگیرد


  • شیراز-خیابان انقلاب -نبش کوچه 18
  • 071-32322534خانه

ویدئو گرام

آموزش

طراحی سایت

پنل کاربری