لنوسایت
مقالات


دوره کامل و جامع طراحی سایت

ورود / ثبت نام

دوره کامل و جامع طراحی سایت

تهیه کننده:   لنوسایت
تاریخ به روز رسانی :   3 آذر ماه 1400

دوره کامل و جامع طراحی سایت

مدرس: حامد اکبریان


 

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

 

دوره جامع و کامل اصول کاربردی طراحی سایت

 

پروژه محور هست

در طول این دوره سه  وبسایت فروشگاهی،شرکتی و آموزشی را با همکاری شما  دانشجوی عزیزطراحی و تکمیل میکنیم. اما دلیل اصلی پروژه محور بود این هست که شما ممکن است به خیلی از موارد در طراحی یک سایت به صورت کامل تسلط داشته باشید اما برای برقراری ارتباط بین آموخته های خود دچار ضعف بوده و ناتوان از اجرای یک پروژه به صورت کامل و در نهایت همه این موارد باعث دلسردی از ادامه کار طراحی سایت شود.‌ پس با توجه به تمامی موارد فوق پروژه محور بودن به شما دوستان این کمک را میکند تا به راحتی بتوانید در این دوره علاوه بر یادگیری اصول طراحی سایت با نحوه چیدمان برای ساخت یک پروژه آشنا شده تا با این تسلط بتوانید هر پروژه ایی را به راحتی هر چه تمام تر از ابتدا به انتها رسانده و آن را عملیاتی کنید.

و امادلیل مهمتری هم دارد: شما میتوانید به عنوان یک رزومه قوی به دفاتر طراحی سایت ارائه دهید تا از شما استقبال خوبی به عنوان یک برنامه نویس شود.

 

مفهوم اصول کاربردی طراحی سایت

اصول طراحی سایت بدین معناست که شما با اصول پایه ای و نحوه برنامه نویسی آشنا می شوید تا با این اصول بتوانید به راحتی از پس تمامی الگوریتم هایی که مشتری از شما  میخواهد برآیید. این دانش به شما کمک میکند تا در این مارکت هر ایده مشتری را به نحواحسن پیاده سازی کنید.ضمنأ شما در این دوره با چند و چون برنامه نویسی آشنا خواهید شد  تا در صورتی که در آینده بخواهید زبان برنامه نویسی دیگری را بیاموزید به راحتی هر چه تمام تربه این مهم دست پیدا کنید

دریافت آموزش های به صورت دانلودی

در این حالت شما به صورت روزانه و طی 3 مرحله در هفته  آموزش ها را بر روی پنل کاربری خود دریافت میکنید.

چرا  جلسه ب جلسه :  براساس این شرایط شما دوست عزیز وقت کافی برای بررسی و تمرین خواهید داشت تا با آغوش بازتری ادامه آموزش ها را ببینید تا با پیگیری پشتیبانان ما شما بتوانید به راحتی هر چه تمام تر به یک خروجی مناسب دست پیدا کنید.اما نکته واضح این هست که شما به شرطی به یک خروجی مناسبی دست پیدا میکنید که حتما تمارین گفته شده در دوره ها رو به صورت مستمر انجام دهید.

 

خیلی ساده ، کوتاه و مفهومی مطالب را توضیح داده ایم

برای  این دوره زحمت های زیادی کشیده شده(جلسات زیادی با مدرسان و همکاران گذاشته شده) و ساعت ها برای آسان سازی و مفهوی شدن آن وقت صرف شده تا شما دانشجویان عزیز به ساده ترین حالت ممکن و در عین حال مفهومی ، مطالب را در یک دسته بندی دقیق و طبق علوم روانشناسی آموزشی دریافت کنید. پشت پرده همه این اتفاقات یک هدف را دنبال کرده ایم که شما یک آموزش دقیق و ساده و مفهوی دریافت کنید خارج از اصطلاحات غیر قابل درک فوق تخصصی و سخت.

 

پشتیبانی

بخش مهم و غیر قابل جدای هر آموزش منظم و طرح ریزی شده پشتیبانی دوره هست که باید به صورت مدون و مستمر این همراهی با شما صورت بگیرد.

درصورتی که در این دوره ثبت نام نمودید با راه های ارتباط گیری با پشتیبانان این دوره آشنا میشوید

 

یک خبر خوب

شما پس از پایان دوره میتوانید در همین سایت بخشی با عنوان " قالب های آماده " که در حال ارتقا هست و به زودی رو نمایی خواهد شد، وب سایت های خود را طراحی وآپلود نمایید و پس از تایید از سمت تیم بررسی لنوسایت درمعرض فروش قرار دهید تا مزه شیرین درآمد زایی را حس کنید.

 

تمامی تلاش تیم لنوسایت این هست که شما را روزی در بالاترین سطح کیفیت این مارکت ببینیم

 

به امید موفقیت روز افزون شما همراهان گرامی

 

 

 

 
قیمت دوره


9,300,000 تومان


    این دوره شامل:
  •   130 ساعت آموزش

  •   86 جلسه 1.5 ساعته

  •   شنبه،دوشنبه و چهارشنبه هر جلسه در پنل کاربری

  •   آشنایی با کامپیوتر


خانه

ویدئو گرام

آموزش

طراحی سایت

پنل کاربری