لنوسایت
مقالات
کارخانه طراحی سایت

ورود / ثبت نام

کارخانه طراحی سایت

تهیه کننده:   لنوسایت
تاریخ به روز رسانی :   21 اردیبهشت1402

کارخانه طراحی سایت

مدرس: حامد اکبریان


  این دوره شامل:
 •   این دوره به صورتِ ضبط شده برگزار میشود

 •   130 ساعت آموزش

 •   86 جلسه 1.5 ساعته

 •   شنبه،دوشنبه و چهارشنبه هر جلسه در پنل کاربری

 •   آشنایی با کامپیوتر

دانلود جلسات رایگان


 

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

 

دوره کارخانه طراحی سایت

 

پروژه محور هست

در طول این دوره یک وبسایت فروشگاهی، را با همکاری شما  دانشجوی عزیزطراحی و تکمیل میکنیم. اما دلیل اصلی پروژه محور بود این هست که شما ممکن است به خیلی از موارد در طراحی یک سایت به صورت کامل تسلط داشته باشید اما برای برقراری ارتباط بین آموخته های خود دچار ضعف بوده و ناتوان از اجرای یک پروژه به صورت کامل و در نهایت همه این موارد باعث دلسردی از ادامه کار طراحی سایت شود.‌ پس با توجه به تمامی موارد فوق پروژه محور بودن به شما دوستان این کمک را میکند تا به راحتی بتوانید در این دوره علاوه بر یادگیری اصول طراحی سایت با نحوه چیدمان برای ساخت یک پروژه آشنا شده تا با این تسلط بتوانید هر پروژه ایی را به راحتی هر چه تمام تر از ابتدا به انتها رسانده و آن را عملیاتی کنید.

و امادلیل مهمتری هم دارد: شما میتوانید به عنوان یک رزومه قوی به دفاتر طراحی سایت ارائه دهید تا از شما استقبال خوبی به عنوان یک برنامه نویس شود.

وب اپلیکیشن 

تکنولوژی جدیدی که در زمینه اپلیکیشن ها اتفاق افتاده و به شما کمک میکند تا طراحی حرفه ایی تری  را در زمینه طراحی سایت پشت سر بزارید .

وب اپلیکیشن  بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن فقط با همین اطلاعاتی که در زمینه طراحی سایت یاد گرفته ایید ، اما با دانشی اضافه تر از دانش قبلی خود میتونید به این علم مهم و به روز دنیای دیجیتال دست پیدا کنید . میتوانید فقط با طراحی سایت و اطلاعات مربوط به طراحی وب اپلیکیشن به یک خروجی حرفه ایی از یک اپلیکیشن تحت وب دست پیدا کنید  و آن ها را در مارکت هایی مانند بازار و اپ استور و .... منتشر کنید.

اما مزیت مهمتر این تکنولوژی جدید می توان به این نکته پرداخت که دیگر شما نیاز نیست به ازای هر تغییر کوچکی در سایت یا وب اپلیکیشن از کاربر ها بخواهید تا نسخه جدید نصب کنند به خودی خود تمامی تغییرات لازم که شما ایجاد کرده ایید اتفاق می افتد.

شما اگر توجه کرده باشید امکانات زیادی به سرعت به اینستاگرام و همچنین واتس آپ اضافه میشود بدون نیاز به آپدیت کردن آنها این سیستم دقیقا از روش وب اپلیکیشن ها در طراحی این اپلیکیشن ها استفاده شده هست

سئو و دیجیتال مارکتینگ دوبال پرواز یک وب سایت

شما  میتوانید فقط با سئو به تنهایی کاربران زیادی را به سایت خود بکشانید ولی به تنهایی نمی تواند این ترافیک(افراد مراجعه کننده به وبسایت) را به مشتری تبدیل کنید مگر این که با تکنیکهای دیجیتال مارکتینک و ساخت محتوای کاربردی و تحلیل عملکرد کاربران وارد شده به وبسایت یک نتیجه خوبی از وبسایت دریافت کنید.

این مطلب به این معنی هست که کاربران را با تکنیک دیجیتال مارکتینگ تحلیل کنید ، بررسی کنید ، کجاهای وب سایت شما رفته اند ، از چه صفحه ایی به چه صفحه ایی رفته اند، تعداد بازدید های واقعی سایت شما چند نفر هست و ابزار های زیادی که دیجیتال مارکتینگ به شما میده که این تحلیل ها رو انجام بدهید.پس سئوی خوب ترافیک خوب ایجاد میکند و دیجیتال مارکتینگ ، تحلیل  میکند کاربر ها در وبسایت شما چه عملکردی داشته اند.

پس شما با این تحلیل ها میتوانید با علم کامل چه بخش هایی رو به وبسایت اضافه، ویرایش و حذف کنید تا به نحو احسن این ترافیک های ایجادی رو به پول تبدیل کنید. 

دریافت آموزش های به صورت دانلودی

در این حالت شما به صورت روزانه و طی 3 مرحله در هفته  آموزش ها را بر روی پنل کاربری خود دریافت میکنید.

چرا  جلسه ب جلسه :  براساس این شرایط شما دوست عزیز وقت کافی برای بررسی و تمرین خواهید داشت تا با آغوش بازتری ادامه آموزش ها را ببینید تا با پیگیری پشتیبانان ما شما بتوانید به راحتی هر چه تمام تر به یک خروجی مناسب دست پیدا کنید.اما نکته واضح این هست که شما به شرطی به یک خروجی مناسبی دست پیدا میکنید که حتما تمارین گفته شده در دوره ها رو به صورت مستمر انجام دهید.

 

خیلی ساده ، کوتاه و مفهومی مطالب را توضیح داده ایم

برای  این دوره زحمت های زیادی کشیده شده(جلسات زیادی با مدرسان و همکاران گذاشته شده) و ساعت ها برای آسان سازی و مفهوی شدن آن وقت صرف شده تا شما دانشجویان عزیز به ساده ترین حالت ممکن و در عین حال مفهومی ، مطالب را در یک دسته بندی دقیق و طبق علوم روانشناسی آموزشی دریافت کنید. پشت پرده همه این اتفاقات یک هدف را دنبال کرده ایم که شما یک آموزش دقیق و ساده و مفهوی دریافت کنید خارج از اصطلاحات غیر قابل درک فوق تخصصی و سخت.

 

پشتیبانی

بخش مهم و غیر قابل جدای هر آموزش منظم و طرح ریزی شده پشتیبانی دوره هست که باید به صورت مدون و مستمر این همراهی با شما صورت بگیرد.

درصورتی که در این دوره ثبت نام نمودید با راه های ارتباط گیری با پشتیبانان این دوره آشنا میشوید

 

یک خبر خوب

شما پس از پایان دوره میتوانید در همین سایت بخشی با عنوان " قالب های آماده " که در حال ارتقا هست و به زودی رو نمایی خواهد شد، وب سایت های خود را طراحی وآپلود نمایید و پس از تایید از سمت تیم بررسی لنوسایت درمعرض فروش قرار دهید تا مزه شیرین درآمد زایی را حس کنید.

 

تمامی تلاش تیم لنوسایت این هست که شما را روزی در بالاترین سطح کیفیت این مارکت ببینیم

 

به امید موفقیت روز افزون شما همراهان گرامی

 

 

 

 
قیمت دوره


5,376,000 تومان


  این دوره شامل:
 •   130 ساعت آموزش

 •   86 جلسه 1.5 ساعته

 •   شنبه،دوشنبه و چهارشنبه هر جلسه در پنل کاربری

 •   آشنایی با کامپیوتر

52 % تخفیف
 
پشتیبانی رایگان
هم تو آموزش کنارتون هستیم هم تو سایت هاتون همراهتون میمونیم

09176738803

 


 


خبرنامه سایت شما

جهت دریافت اخبار جدید وبسایت ما پست الکترونیک خود را وارد کنید


 

دفتر آموزش و طراحی لنوسایت

گروه طراحی و آموزش لنو سایت گامی بزرگ در جهت آموزش و طراحی برداشته و با حمایت شما دوستان و همراهان گرامی در جهت توسعه رویاهای شما برای افزایش درآمد و بیشتر دیده شدن از طریق وب سایت تلاش خود در این زمینه به کار میگیرد


 • شیراز-خیابان انقلاب -نبش کوچه 18
 • 071-32322534خانه

ویدئو گرام

آموزش

طراحی سایت

پنل کاربری