لنوسایت
مقالات


اصول کاربردی طراحی سایت

ورود / ثبت نام

اصول کاربردی طراحی سایت

تهیه کننده:   لنوسایت
تاریخ به روز رسانی :   7 مهر ماه 1400

اصول کاربردی طراحی سایت

مدرس: حامد اکبریان


 

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

 

چرا اصول کاربردی طراحی سایت؟؟؟

 

پروژه محور هست

در طول این دوره یک وبسایت فروشگاهی را با همکاری شما  دانشجوی عزیزطراحی و تکمیل میکنیم. اما دلیل اصلی پروژه محور بود این هست که شما ممکن است به خیلی از موارد در طراحی یک سایت به صورت کامل تسلط داشته باشید اما برای برقراری ارتباط بین آموخته های خود دچار ضعف بوده و ناتوان از اجرای یک پروژه به صورت کامل و در نهایت همه این موارد باعث دلسردی از ادامه کار طراحی سایت شود.‌ پس با توجه به تمامی موارد فوق پروژه محور بودن به شما دوستان این کمک را میکند تا به راحتی بتوانید در این دوره علاوه بر یادگیری اصول طراحی سایت با نحوه چیدمان برای ساخت یک پروژه آشنا شده تا با این تسلط بتوانید هر پروژه ایی را به راحتی هر چه تمام تر از ابتدا به انتها رسانده و آن را عملیاتی کنید.

و امادلیل مهمتری هم دارد: شما میتوانید به عنوان یک رزومه قوی به دفاتر طراحی سایت ارائه دهید تا از شما استقبال خوبی به عنوان یک برنامه نویس شود.

 

مفهوم اصول کاربردی طراحی سایت

اصول طراحی سایت بدین معناست که شما با اصول پایه ای و نحوه برنامه نویسی آشنا می شوید تا با این اصول بتوانید به راحتی از پس تمامی الگوریتم هایی که مشتری از شما  میخواهد برآیید. این دانش به شما کمک میکند تا در این مارکت هر ایده مشتری را به نحواحسن پیاده سازی کنید.ضمنأ شما در این دوره با چند و چون برنامه نویسی آشنا خواهید شد  تا در صورتی که در آینده بخواهید زبان برنامه نویسی دیگری را بیاموزید به راحتی هر چه تمام تربه این مهم دست پیدا کنید

برای همه سلیقه ها طراحی شده است

کلاس آنلاین

خیلی از دوستان عزیز تمایل دارند در دوره آنلاین ، جلسه به جلسه با استاد خودپیش بروند و از مزیت همراهی با استاد خود بهره مند شوند.در طول این دوره ویدیو های آموزشی در زمان برگزاری کلاس به صورت آنلاین ضبط و در نهایت روز بعد از برگزاری کلاس بر روی سایت در پنل کاربری قرار میگیرد و می توانید آن را مشاهده نمایید. این امر باعث میشود تا بتوانید مجدد کلاس را مرور کنیدو ب درک مفهومی تری از کلاس دست پیدا کنید.

 

دریافت آموزش های دانلودی

در این حالت شما به صورت هفتگی 3 جلسه از آموزش ها را بر روی پنل کاربری خود دریافت میکنید.

چرا 3 جلسه درهفته:  براساس این شرایط شما دوست عزیز وقت کافی برای بررسی و تمرین خواهید داشت تا با آغوش بازتری ادامه آموزش ها را ببینید.

 

خیلی ساده ، کوتاه و مفهومی مطالب را توضیح داده ایم

برای  این دوره زحمت های زیادی کشیده شده(جلسات زیادی با مدرسان و همکاران گذاشته شده) و ساعت ها برای آسان سازی و مفهوی شدن آن وقت صرف شده تا شما دانشجویان عزیز به ساده ترین حالت ممکن و در عین حال مفهومی ، مطالب را در یک دسته بندی دقیق و طبق علوم روانشناسی آموزشی دریافت کنید. پشت پرده همه این اتفاقات یک هدف را دنبال کرده ایم که شما یک آموزش دقیق و ساده و مفهوی دریافت کنید خارج از اصطلاحات غیر قابل درک فوق تخصصی و سخت.

 

برای هر کسی با هر میزان تخصص برنامه ای داریم

چیز عجیبی نیست این از خصوصیات آموزش های لنوسایت هست که از هر شخصی قبل از حضور در دوره (که البته به صورت کاملا اختیاری هست) مهارت سنجی گرفته میشود تا سیستم ما به صورت هوشمند پس از پاسخگویی شما به سوالات، شما رو به صفحه مربوطه راهنمایی کند تا در اونجا به شما گفته شود که می توانید از کجا شروع کنید.

برای شرکت در این آزمون مهارت سنجی میتوانید بر روی دکمه زیر زده و وارد صفحه مهارت سنجی ما شوید.

 

مهارت سنجی

 

پشتیبانی

بخش مهم و غیر قابل جدای هر آموزش منظم و طرح ریزی شده پشتیبانی دوره هست که باید به صورت مدون و مستمر این همراهی با شما صورت بگیرد.

درصورتی که در این دوره ثبت نام نمودید با راه های ارتباط گیری با پشتیبانان این دوره آشنا میشوید

 

یک خبر خوب

شما پس از پایان دوره میتوانید در همین سایت بخشی با عنوان " قالب های آماده " که در حال ارتقا هست و به زودی رو نمایی خواهد شد، وب سایت های خود را طراحی وآپلود نمایید و پس از تایید از سمت تیم بررسی لنوسایت درمعرض فروش قرار دهید تا مزه شیرین درآمد زایی را حس کنید.

 

تمامی تلاش تیم لنوسایت این هست که شما را روزی در بالاترین سطح کیفیت این مارکت ببینیم

 

به امید موفقیت روز افزون شما همراهان گرامی

 

 

 

 
قیمت دوره


2,000,000 تومان


    این دوره شامل:
  •   36 ساعت آموزش

  •   24 درس

  •   هفته ایی 3 جلسه

  •   آشنایی با کامپیوتر


خانه

ویدئو گرام

آموزش

طراحی سایت

پنل کاربری